Hasznos tudomány az egész családnak

kislány kísérletezik

Hasznos tudomány az egész családnak

Február 5-én indul a Da Vinci Learning Vasárnapi rendezvénysorozat

Káprázatos trükkök és kísérletek élőben

Februártól minden hónap első vasárnapja a kíváncsi gyerekeké és felnőtteké a Csodák Palotájában. A DVL TV-csatorna a Felfedező expressz című műsorában látható, szórakoztató fizikai és kémia kísérletekkel, játékos vetélkedőkkel és exkluzív filmvetítéssel várja a látogatókat.  Februári témánk a víz, lélegzetelállító, a fizika törvényszerűségeit bemutató játékos kísérleteknek lehetnek szemtanúi az érdeklődők.

 A látványos bemutató kísérletek mellett, a gyerekeket az Edupress Tudáspróba ismeretterjesztő  vetélkedője  is várja, a quiz játék helyes kitöltőit nemcsak a tudás hatalmával, de értékes  és hasznos ismeretterjesztő ajándék DVD-vel jutalmazzuk.

Tudományos, játékos programsorozaton minden alkalommal számos érdekes Da vinci learning film várja az érdeklődőket . A mostani alkalommal a Felfedező expressz című film segítségével többek között azt kutatjuk, hogy hány érme fér el egy vízzel teli pohárban.

A  sorozat sok lenyűgöző, otthon is elvégezhető kísérlettel, elkápráztató trükkökkel igyekszik felkelteni a gyerekek érdeklődését a természettudományok iránt. Az adásokból kiderül például, hogy miért nem fáznak a pingvinek a vízben, miért sárga a citrom, hogyan élt a kőkorszaki ember és hány tüskéje van a sündisznónak. 

Felfedező Expressz februárban a Da Vinci Learning TV-csatornán minden hétköznap 9:30,  13:30 és 17:30-kor. Szombatonként 8:30, 9:00 és 17:30-kor, vasárnaponként pedig 9:00, és 9:30 órakor látható.

 Az értelmetlen tévénézés ideje lejárt! A Da Vinci Learning küldetése az, hogy a tévénézést hasznos élménnyé változtassa, mindennap, mindenkinek. Mert a tudás öröm…
A Da Vinci Learning napi 24 órában nyújt színvonalas szórakozást nézőinek a természet-, a technika-, a Föld-, a humán- és a társadalomtudományok területeiről.

Kísérletezzünk együtt a Da Vinci Learning TV-csatornával!

További információ:

www.da-vinci-learning.hu

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.