Játssz velünk és nyerj belépőt Pöttöm Panna Maratonra, az Újszínházba

250548_cikk_pottom_panna_02Pozsgai Zsolt rendezésében láthatják május 25-én és 26-án 11 és 15 órai kezdettel az Újszínházban a Pöttöm Panna című mesejátékot.

De érthető is a tótágas, hisz két napig a gyerekeké az Újszínház, s míg ők Egér asszonysággal vagy Vakond úrral táncolnak, addig édesapjukat egyszerűen beadják az apukamegőrzőbe.

Az ünnepelt gyermekek áhítattal nézhetik világhíres Pöttöm Pannát, vagy akár közelről is megismerkedhetnek Boldog Virágok Hercegével.

Ezen a szombaton és vasárnapon nemcsak a forgószínpad forog, de akit érdekel, az maga is körbejárhatja, így mindenki számára világos lesz, hogy miért sötét a vakondtúrás, sőt a szerencsések azt is megkóstolhatják, milyen a kukactorta színes kukaca….

JÁTÉK – Nyerj belépőket a Pöttöm Panna Maratonra!

1. Írd meg mikor szervezik a programot
  2. Írj legalább egy szereplőt a darabból
  3. amennyiben tetszik a program, ajánld ismerőseidnek!

cím: info@fszi.hu

sorsolás: május 23-án

A nyertest emailben és a facebook közösségi portálon értesítjük.

www.ujszinhaz.hu