KÍVÁNSÁGOK DÉLUTÁNJA a Grundon! – Mersz egy nagyot álmodni?!Teljesítjük!

KÍVÁNSÁGOK DÉLUTÁNJA a Grundon! – Mersz egy nagyot álmodni?!Teljesítjük!

Mersz egy nagyot álmodni? Kívánj, és belépővel ajándékozunk meg!

III. GRUND – Vakációváró fesztivál az ALMA együttessel és KÍVÁNSÁGOK DÉLUTÁNJÁVAL

május  11, 10-18 óráig,  Barga Negra Track (régi Zöld Pardon területén)

035_RedlArt_iOshow_Budapest_Van egy kívánságod? 4-12 év közötti vagy? Szeretnél  találkozni egy feltalálóval, tűzpiros Miniben ülni  vagy dobolni egy híres zenésszel, kígyóval a nyakadban fotózkodni vagy sakkmeccset vívni a legkiválóbbakkal vagy a Rippel fivérek artista produkciójának része lenni? Lássuk milyen a fantáziád! Három kívánságot teljesítünk és az első 300 levélírónak egy-egy ajándékbelépőt adunk a GRUND Vakációváró fesztivál délutáni programjára a 14-18 óra között megrendezésre kerülő Kívánságok délutánjára. A belépőket csak gyerekek használhatják fel! Határidő: április 20.

mini_grundrendszamma

Írjátok meg a neveteket, címeteket, életkorotokat és a kívánságotokat! A rajzos kívánságokat külön díjazzuk! Anyu – Apu lefotózza és elküldi az info@fszi.hu címre.

A játékban való bekapcsolódás feltétele a GRUND eseményének és a KÍVÁNSÁGOK DÉLUTÁNJÁNAK felhívásának megosztása barátokkal, osztálytársakkal.

Osztályok és iskolák is kívánhatnak, max 30 fős létszámig!

A nyerteseket emailben értesítjük április 28-ig.

kigyoslany_IMG_1466_kicsi

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.