Mátrai Decathlon Túranap az egész család számára

Mátrai Decathlon Túranap az egész család számára

Írta: Vargacz Alexandra

decathlon-matra-tura-felelos-szulok-iskolaja-2

Túrázni a Mátrában, eggyé válni a természettel, önfeledten mozogni a szabadban, megmászni a Kékestetőt és megérinteni a csúcskövet, ezek mind felemelő élmények. A kirándulás a mozgásban gazdag életmód egyik izgalmas és szórakoztató időtöltése, a megtett méterek pedig együtt gyűjthetők a családdal is. Az április 2-án megrendezésre kerülő Mátra Decathlon Túranap minőségi, mozgásban gazdag pillanatokat jelenthet kicsiknek és nagyoknak, az egész családnak egyaránt.

A Decathlon szervezésében és támogatásával immár negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Mátrai Decathlon Túranap több lehetőséget is kínál a kirándulni vágyó családoknak.

Az idei év újdonságaként az Erdészeti Iskola körül Törp Túrát szerveznek, melynek célja a túrázás megszerettetése a 10 év alatti gyermekekkel. A táv 1 km lesz, amelyen keresztül érdekes, szórakoztató játékokkal várják a kirándulni vágyó törpöket, akiket a teljesítést követően kis ajándékokkal is meglepnek. A Törp Túrára a helyszínen lehet majd nevezni ingyenesen.

Mátrai Decathlon Túranap a Felelős Szülők Iskolája ajánlásával.

Mátrai Decathlon Túranap a Felelős Szülők Iskolája ajánlásával.

Azoknak a családoknak, akik egy közös kirándulást szeretnének, a Sástó 13 elnevezésű túrát ajánljuk. A táv hossza 12,6 km, a szintemelkedés 420 méter, a maximális teljesítési idő pedig 6 óra. A túra útvonalán kijelölt ellenőrzőpontokat kell érinteni, ahol pecséttel igazolják a teljesítést. Ez nagyszerű, többórás családi program lehet a szabadban, több kisebb megállással, játékkal.

Április 2-a legyen a közös családi kirándulásé! Túrára fel!

További információk ITT

DEC_FBposzt_matraturaKépek forrása: http://decathlonajanlatok.hu/matraturanap/galeria

Vargacz Alexandra
  • Felelős Szülők Iskolája
  • ügyvezető

Vargacz Alexandra

sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.