Meseszép kerekerdő lakói – Kattints!

gyerekek jelmezben

Meseszép kerekerdő lakói – Kattints!

Indul a fotópályázat!

Nyeremények a karácsonyfa alá, kizárólag a közönségszavazás számít!

Egyszer volt hol nem volt egy mesebeli erdő. Lakott abban egy rút boszorkány, egy szépséges tündér királykisasszony és sok kedves kis állat. Egy nap arra lovagolt a királyfi…….folytatasd Te a mesét! Öltözz be a standunknál a Gyerekvilág kiállításon, a Szülők Háza családi játszóház teknősös, békás, hercegnős és lovagos összes kelléke rendelkezésedre áll.

Legközelebb december 3-án a dobogőkői Walden Hotelben találkozhatsz a jelmeztárral, de itt a Mikulás is tiszteletét teszi.

Ha úgy tetszik, akkor akár otthon is mesés jelmezbe bújhatsz, sőt készíthetsz is álarcot.

Teendők:

1. legyél cuki mesebeli kerekerdő lakója…bárminek öltözhetsz
2. kattints és a legjobb fotókat oszd meg a Felelős SZülők Iskolája facebookon
3. szólj az ismerőseidnek hogy lájkolják
4. a közönség dönt! azaz minél több voksot gyűjtesz annál esélyesebb vagy
5. dec 15ig tart a verseny

Díjak: Bogyó és Babóca társasjáték, Playmobil figurák ,gyerekkönyvek, Felelős Szülők Iskolája előadás belépők, Mikulás falva belépők, stb.