Vakációváró fesztivál Táborexpoján mutatkozik be a Millipop Mosolytábor

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

millipopJó hírünk van! Itt a tavasz és közeleg a VAKÁCIÓ! A Millipop Mosolytáborban 2014. június 16–tól, 10 héten át tartó ÉLMÉNYÖZÖN VÁR minden gyermekre.

Lehetőséget teremtettünk, hogy Buda szívében a Millipop Mosolytáborban valódi nyaralást  éljenek át a gyerekek. Egyedülálló adottságokkal rendelkező létesítményünk a Millenáris füves területekkel és tavakkal tarkított zöldövezeti parkjában fekszik, ahol Loft épületünk óriási ablakainak és nyitott teraszának köszönhetően egyszerre érezheti magát a szabadban, valamint a napsütötte belső térben. Sokszínű tematikus táborainkkal alternatívát kínálunk, hogy a gyerekek érdeklődéséből, alkatából, tulajdonságaiból kiindulva választhassák ki a számukra legmegfelelőbbet. A kreatív gyermekek házaként inspiratív tartalommal kívánjuk fejleszteni alkotóképességüket. Alapelvünk ezzel együtt, hogy a hosszú tanév után igazán rájuk fér egy kis pihenés. Ezért táboraink napi programjának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy megfelelő arányban legyen mind a foglalkozás mind pedig az önfeledt játék. Hiába a nagyon játékos élményszerű délelőtti tematikus foglalkozás, délutánonként már inkább játszunk. Fergeteges játékélményt kínálunk 2800 négyzetméteren.

Célunk tehát, hogy a mindennapi ismeretszerzés mellett sok–sok szabad játék legyen és örök élmény maradjon a Mosolytáborban eltöltött szünidő. A Millipop Mosolytábor mindenkit hív, aki egy csodás hetet szeretne eltölteni Buda Vidámparkjában!