Zumba® – mert életem a MOZGÁS és a ZENE!

Fergeteges színpadi bemutató a GRUND on , május 11-én 10,30 kor Zumba Kids  és 14,30 Zumba  óra Zdenkó Judittal és Grundmann Zumba Bélával

bela_juditZumba® óra nem egy torna óra, amit az embereknek, gyerekeknek „meg kell csinálniuk”, hanem inkább olyan, amit „meg akarnak csinálni” . A ZUMBA résztvevői nem mondják, hogy „mennem kell az órára”. Azt mondják”alig várom, hogy órára menjek”

Röviden Zumba® Kids és Zumba® Kids Jr. programról:

A Zumba® Kids órákat 7-11 éves gyerekeknek, míg a Zumba® Kids Jr. órákat 4-6 éves gyerekek számára ajánljuk. Fejleszti a fizikai és szellemi képességeiket egyszerre, hozzásegít a koncentrációs képességek fejlesztéséhez úgy, hogy közben a gyerekek szórakoznak és jó társaságban vannak!

Zumba® oktatók számára legfontosabb, hogy a MOZGÁS és a ZENE által motiváljuk a gyerekeket és a szülőket is egyaránt….
Célunk az önfeledt mozgás megismertetése a család minden tagjával.

Mi is az a Zumba® program?

A Zumba® program egy latin ihletésű tánc-fitness kategória, amely egyesíti a latin és a nemzetközi zenét és táncmozdulatokat, egy dinamikus, élénkítő és hatékony fitness rendszert teremtve.

A Zumba®kombinálja a gyors és lassú ritmusokat, ami aerobic/fitness módszer használatával erősíti  és formázza a testet.

Táncosok és nem táncosok és nem táncosok ugyanolyan gyorsan és könnyen sajátítják el a Zumba®lépéseit.

A Zumba® program a leghatékonyabb, leginnovatívabb és legélénkítőbb program, amely mindenkinek szól.  Nagyszerű a szellemnek, testnek, léleknek

Zumba Judit_KIDSMi az a Zumba® Kids és Zumba® Kids Jr. program?

Számos ága létezi a Zumba programnak, ezek közé tartozik a gyerekre specializálódott Zumba® Kids és Zumba® Kids Jr. program.

A Zumba Kids órákat 7-11 éves gyerekeknek, míg a Zumba Kids Jr. órákat 4-6 éves gyerekek számára ajánljuk. Fejleszti a fizikai és szellemi képességeiket egyszerre, hozzásegít a koncentrációs képességek fejlesztéséhez úgy, hogy közben a gyerekek szórakoznak és jó társaságban vannak!

A Zumba® program :

–          ötvözi a nagy energiát és a motiváló zenét az egyedülálló mozdulatokkal és kombinációkkal, ami lehetővé teszi, hogy a Zumba® résztvevők kitáncolják magukból a stresszt (legyen az gyermek vagy felnőtt)

–          a program azon az elven alapul, hogy az edzésnek könnyűnek, élénkítőnek és hatékonynak kell lennie

–          a Zumba® óra nem egy torna óra, amit az embereknek, gyerekeknek „meg kell csinálniuk”, hanem inkább olyan, amit „meg akarnak csinálni” . A ZUMBA résztvevői nem mondják, hogy „mennem kell az órára”. Azt mondják”alig várom, hogy órára menjek”

A Zumba® oktatók számára legfontosabb, hogy a MOZGÁS és a ZENE által motiváljuk a gyerekeket és a szülőket is egyaránt. Célunk az önfeledt mozgás megismertetése a család minden tagjával.

Miven információ a Zumba® életről megtalálható itt

Rólunk:

Grundmann Béla www.belagrundmann.com

Zdenkó Judit www.zjudit.zumba.com
Célunk, hogy egy gyerek önfeledten gyerek lehessen….