Egy hét múlva indul a táborunk! Bő két hét és kezdődik a suli! – Segítünk a visszarázódásban

kamasztábor

Sajnos itt az augusztus közepe, bő két hét és itt a suli!

Van, akinek ez jó hír, de van, aki szorong az új kihívásoktól, nehezebben zökken vissza a hétköznapokba a nyári hatalmas szabadság után, mert valljuk be, senki nem reggel 7-kor kelt és reméljük, hogy nem is dolgozatokat, teszteket írt, még ha esetleg egy-egy nyelvóra, fejlesztés be is csúszott.

A rendszerezés, a visszarázódás könnyebb, ha van hozzá keret, időbeli és térbeli és olyan segítő szakemberek, akik módszereket és szemléletet adnak ehhez a diákoknak.

A SKILL CAMP három opciót ajánl erre, mivel már elkezdődnek a gólyatáborok, edzőtáborok, van, akinek csak egy napja van arra, hogy hangolódjon, Őket Jocó bácsival közös élménynapunkra várjuk, ahol a nyári történések, élmények feldolgozásán túl ráhangolódunk az iskolára, végigjárjuk a lehetséges kihívások skáláját és megoldásokat gyártunk, amivel sokkal magabiztosabban tudnak nekiindulni az iskolának.

Élménydús TURBÓNAP Jocó bácsival: Hangolódj vissza az iskolára vidáman és magabiztosan! Vigyázz, kész, iskolastart!

Az élménynap időpontja: 2024. augusztus 26., hétfő, 8:30 – 16:30 között

Az élménynap helyszíne: Budapest, XI. kerület – Szeglet Rendezvényház – Közösségi- és Élménytér (1116 Budapest, Albertfalva utca 3/a.)

Az egy napos élménynap ára: 25.000 Ft/fő, étkezéssel, amelyeket a nap folyamán biztosítunk (gyümölcs és víz ellátást, meleg ebédet és nassolnivalókat – tízórai, uzsonna)

Az Élménydús TURBÓNAP Jocó bácsival: Hangolódj vissza az iskolára vidáman és magabiztosan! tréning 1. részlete: 12.000 Ft, ezért cserébe egy diák részvétele biztosított az egész napos képzésen. A jelentkezés az 1. részlet kifizetésével válik véglegessé.

FIZETÉS

A 2. részlet – 13.000 Ft/fő – a képzés napján reggel, készpénzes fizetéssel rendezendő.

Aki jobban szeretne elmerülni a figyelem-fókuszfejlesztésben, tanulási módszertanokban, kooperációs és kommunikációs játékos feladatokban, azoknak nagy szeretettel ajánljuk az augusztus 21-23. közötti 3 NAPOS SKILL CAMP programját a XIII. kerületben, vagy az augusztus 26-30. közötti 5 NAPOS SKILL CAMP-et, ami magában foglalja a Jocó bácsis élménynapot is a XI. kerületben.

3 NAPOS Skill Camp kiskamaszoknak – Tábor a magabiztos sulikezdésért! – önbizalom, együttműködés, stresszkezelés, tanulás másként

A tábor időpontja: 2024. augusztus 21-23., szerdától péntekig, minden nap 8:30 – 16:30 között

A tábor helyszíne: Budapest, XIII. kerület – Csodakapu Komplex Fejlesztőház (1139 Budapest, Tahi utca 70/b.)

FACEBOOK ESEMÉNY

CIKK

JELENTKEZÉSI LAP

FIZETÉS

Mi ezekben a táborokban sok játékos feladattal, együttműködést fejlesztő sportos és kommunikációs kihívással is készülünk.

A délelőtti órákban „tanulni tanulunk”, praktikus módszereket sajátítunk el arra, hogy miként tudunk jobban memorizálni, számolni, összefüggéseket látni.

A délutáni órák a mentális erőforrásfejlesztést veszik górcső alá, milyen a magabiztos fellépés, hogyan kommunikálj, milyen használati útmutatást írnál magadhoz – ami persze önismerettel társul és azzal a felismeréssel, hogy nem lehet mindenki mindenben jó, de ha összefogunk, akkor menni fog.

Figyelem és fókuszfejlesztés, tanulási módszerek – Sólyom Brigitta, pszichopedagógus

Sport-mozgás-határszabás és fejlesztés – Varga Tamás, neurokoordinációs tréner

Élménypedagógia, együttműködés, problémamegoldás és társas kommunikáció fejlesztése játékosan a tapasztalati tanulás élményén keresztül – Vargacz Alexandra, tréner, a Bátor Tábor élményterápiás trénere

Stresszkezelés, érzelmeink felfedezése, mentális erőforrásaink megismerése és kommunikációs feladatok – Tibenszky Moni Lisa, sport mentáltréner, life és business coach, újságíró

Skill Camp kiskamaszoknak – Tábor a magabiztos sulikezdésért!

A tábor időpontja: 2024. augusztus 26-30., hétfőtől péntekig, minden nap 8:30 – 16:30 között

A tábor helyszíne: Budapest, XI. kerület – Szeglet Rendezvényház – Közösségi- és Élménytér (1116 Budapest, Albertfalva utca 3/a.)

FACEBOOK ESEMÉNY

CIKK

JELENTKEZÉSI LAP

FIZETÉS

A TURBÓ Élménynapra Jocó bácsival, a 3 NAPOS SKILL CAMP-re és az 5 NAPOS SKILL CAMP-re is van még néhány szabad helyünk, ha szeretnétek jönni, csapjatok le rá! 🙂

Az 5 napos táborban lesznek meglepetés vendégeink is, mint például augusztus 26-án Bovier Gyuri, kerekesszékes teniszező barátunk, akivel az olimpiáról, a sportban a megküzdési stratégiákról beszélgetünk, de lesz újságíró vendégünk is, akivel a bemutatkozásról, kommunikációról beszélgetünk majd.

Itt „kötelező” kérdezni, nincs rossz kérdés, nyitottan és elfogadóan állunk egymáshoz, mert ebben hiszünk.