GRUND 2022 – Táborexpo, osztálykirándulás, vakáció

GRUND 2022 - Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

GRUND 2022 – Táborexpo, osztálykirándulás, vakáció

Miről szól a GRUND – ONLINE TÁBOREXPO, OSZTÁLYKIRÁNDULÁS ÉS VAKÁCIÓ 2022?

Az elmúlt évek sikere után, a Felelős Szülők Iskolája ismét megrendezi a főként táborokat, osztálykirándulásokat és nyári szabadidős programokat felvonultató – GRUND online platformot.

„A GRUND fesztivál évekig nagy sikerrel futott, amíg a járványhelyzet meg nem akadályozta ennek megrendezését. Az igény a táborra, az osztálykirándulásokra és a vakációs programokra most talán még nagyobb, mint valaha, hiszen úgy éljük meg, mintha két évet elvettek volna az életünkből az elmúlt időszak elzártsága, csökkentett közösségi élményei miatt. A gyerekeknek ismét vissza kell szocializálódniuk, találkozni új ismeretekkel, élményekkel, ahogy nekünk felnőtteknek is. Ezért döntöttünk úgy a Felelős Szülők Iskolája csapatával, hogy ugyan online térben, de ismét megrendezzük a minőségi táborokat, osztálykirándulási programokat és vakációs lehetőségeket bemutató GRUND – TÁBOREXPO, OSZTÁLYKIRÁNDULÁS, VAKÁCIÓ 2022 eseményt. Pótoljuk be, amit lehet, de ehhez okosan és sok szempontot figyelembe véve kell jól tábort választani a saját gyermekünknek. Ennek a döntésnek a megkönnyítése a mi feladatunk”. – fogalmaz Tibenszky Moni Lisa, újságíró, a Felelős Szülők Iskolája alapító-ügyvezetője.

Cél: A Felelős Szülők Iskolája feladatának érzi egy, mindenki számára elérhető ingyenes felületen olyan minőségi szolgáltatókat, ajánlatokat összefogni, tematizálni, amik alapján a szülők, tanárok felelősséggel eldönthetik, hogy mely programot választják a gyermekük, diákjuk számára idén tavasszal és nyáron.

Kiknek szól az online program?

• óvodás és iskolás gyerekek szüleinek
  • általános iskolai tanítóknak, tanároknak, középiskolai tanároknak, igazgatóknak
  • óvodapedagógusoknak, intézményvezetőknek
  • szociális, mentálhigiénés területen dolgozóknak, iskolapszichológusoknak