MAGABIZTOS FELVÉTELI – matek és magyar felvételi előkészítőt indít a Felelős Szülők Iskolája 8. évfolyamos általános iskolás diákoknak

MAGABIZTOS FELVÉTELI – felkészítés a középiskolai felvételire magyarból és matematikából!

A sikeres középiskolai felvételi kulcsa a kiválóan megírt magyar és matematika felvételi feladatlap. Abban segítünk 4 hónapon át, hogy ez a gyerekek számára ne mumus legyen, hanem ismerős rutinfeladatok összessége.
Feladatmegoldási rutint, tanulást segítő eszközöket, tanulásmódszertant, komplex szemléletet, motivációt és ami talán a legfontosabb, magabiztos tudást adunk a diákoknak a sikeres teljesítéshez.

⏰ heti 2×45 perc tantermi kiscsoportos oktatás és heti 1×45 perc online csoportos konzultáció

Mit adunk?

➡️ rutint a felvételihez a tesztek kitöltésének gyakorlásával
➡️ a feladattípusok megismerését
➡️ közösségben való tanulási folyamatot
➡️ szükség esetén egyénre szabott feladatokat, gyakorlást
➡️ online konzultációs lehetőséget
➡️ tantárgyi tudást, a hiányok pótlását
➡️ tanulásmódszertant
➡️ gondolkodást, tanulást segítő élménypedagógiai foglalkozást és komplex szemlélet
➡️ közvetlen, de a kereteket megtartó oktatási légkört, amiben bátran kérdezhetnek
➡️ a tanultak rendszerezését
➡️ visszacsatolást, ellenőrzést és az önreflexió fejlesztését
motivációt
➡️ a felvételi szóbeli részére is segítünk felkészülni

🙋‍♀️szakmailag felkészült jó fej tanárokkal, akik figyelemmel kísérik és támogatják a diákokat, keretet adnak és gondolkodásmódot fejlesztenek

Minden részlet, információ:

Kérdésed van, megismerkednél a tanárainkkal, módszereinkkel?

Akkor tarts Velünk a szülőknek szóló online felvételi tájékoztató beszélgetésünkön:

szeptember 17. vasárnap, 20:00

MAGABIZTOS FELVÉTELI – magyar és matek előkészítő ált. isk. 8. évf. diákoknak – SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ | Facebook

vagy

szeptember 20. szerda, 18:00