Szóbeli Felvételi TURBÓ Előkészítő – egyéni foglalkozás

turbó előkészítő

Szóbeli Felvételi TURBÓ Előkészítő – egyéni foglalkozás

A Szóbeli Felvételi TURBÓ Előkészítőben nem csupán a tanulást, de olyan kulcskészségeket is elsajátíthattok, amelyek az életetek során kiemeltek lesznek majd.

Az egyéni képzések előnye, hogy olyan személyre szabott stresszkezelési technikákat, magabiztos fellépéshez szükséges önbizalmat és kommunikációs stílus fejlesztésére irányuló módszereket tanulhatsz és gyakorolhatsz be, ami nemcsak a szóbeli felvételin, de bármilyen vizsgán, felelet vagy szóbeli megmérettetés alkalmával hatalmas előnyt jelenthet Számodra!

A képzés előnyei, módszere, elérhető eredménye:

1. Fedezd fel, hogyan lehet a stresszt az eszközöddé tenni, és építsd fel az önbizalmadat a hatékony stresszkezelési technikák által.
  2. Tanuld meg, hogyan szerezheted meg a figyelmet és tartsd fent az érdeklődésed, miközben felveszed a harcot a szóbeli kihívásokkal.
  3. Fejleszd ki a hatékony kommunikációs készségeidet, amelyek segítenek érthetően és magabiztosan kifejezni gondolataidat.
  4. Ismerd meg a testbeszéd és a hanghordozás titkait, hogy a kommunikációs stílusod még hatékonyabbá váljon.
  5. Gyakorolj az interaktív beszéd során, és szerezz tapasztalatot a spontán válaszadásban.
  6. Tanuld meg, hogyan kezelj kényes kérdéseket és válaszold meg azokat magabiztosan és meggyőzően.
  7. Alakíts ki személyes kommunikációs stílust, amely autentikus és vonzó a hallgatóság számára.
  8. Ismerd fel a pozitív gondolkodás erejét és alkalmazd az önbizalmad növelésére még a kihívások előtt.
  9. Tapasztald meg, hogyan lehet a szóbeli feleleteket interaktív élménnyé változtatni.
  10. A Szóbeli Felvételi TURBÓ Előkészítőnk során olyan készségeket sajátíthatsz el, amelyek életed minden területén előnyt jelentenek majd, és lehetővé teszik, hogy magabiztosan és hatékonyan kommunikálj bármilyen helyzetben.

A képzés egyénileg egyeztetett időpontban zajlik,  ami 3×60 perces alkalmat jelent egy turbó felkészítő keretein belül a szóbeli megmérettetésekre.

Online felkészítés esetén egy összegben 33.000 Ft, személyes képzés formájában 45.000 Ft a részvételi díj.

A felkészítést Tibenszky Moni Lisa, kommunikációs szakember, újságíró, sport mentáltréner, life coach tartja egyéni ülések, foglalkozások keretében, aki a kamasztréningek co-trénere és a Felelős Szülők Iskolája alapítója.

Jelentkezés, részletek: monilisa@felelosszulokiskolaja.hu