Tarka bárka … benne ring a Mikulás

tarkabarkaSzínielőadással, rajzműhellyel és animációkkal várja a gyermekeket és szüleiket 2013. december 14-én a budapesti Tarka bárka fedélzetének legénysége. A szórakoztató délutánt egy dunai hajózás teszi még kellemesebbé, illetve a Mikulás érkezésére is számíthatnak a kicsik.

A Tarka bárka legénysége csaknem tíz éve fáradozik azon, hogy igényes programokkal nyújtson élménydús kikapcsolódást a budapesti gyermekeknek és szüleiknek.

December 14-én 11 órától 14 óráig színielőadással, rajzműhellyel és animációkkal várják a kicsiket, akiket még a Mikulás is meglátogat teli puttonnyal.

A programot még élvezetesebbé teszi, hogy a Tarka bárka mindeközben bőszen szeli majd a Duna habjait; a hajókirándulás a szülők számára is remek alkalmat nyújt arra, hogy kiszakadjanak a mindennapokból. A Tarka bárka a „Primus” hajó fedélzetén, a Margit híd pesti hídfőjénél, a 9. dokknál várja látogatóit. A program kétnyelvű és ingyenes!

A Tarka bárka létrejöttét a Magyarországi Szerb Kulturális és Dokumentációs Központ, az V. kerületi Szerb Önkormányzat, a Pest Megyei Szerb Önkormányzat és a Krug Művészeti egyesület tette lehetővé.

Az eseményre az ajándékcsomagok száma miatt előzetes regisztráció szükséges a kdc@szerb.hu címen.