Felelős Szülők Iskolája élménysziget vetélkedőjátékkal, aromaterápiával, nyereményekkel és tanácsadással a KidExpo élményhétvégén

Felelős Szülők Iskolája Élménysziget

Nálunk már kitört a Vakáció! Hiszen elindult a GRUND 2022 – táborexpo, osztálykirándulás és vakáció eseménye, mely keretében számtalan játékkal, kulturális programmal, családi szálláshellyel és táborral, foglalkozással ismerkedhettek meg az online platformunkon!

Ebből ízelítőt is hozunk Nektek a KidExpora!

Lesz itt vetélkedő a vetelkedoszoba.hu jóvoltából, aromaterápia, szuperszülő vizsga és családi hétvégét is nyerhettek a Dráva Hotel jóvoltából!

Addig is iratkozzatok fel az ingyenes hírlevélre, hogy első kézből kapjatok információt a legizgalmasabb és vidámabb nyári programokról, amit a Szülőknek és a Tanároknak egyaránt ajánljunk.

Hogyan neveljünk BOLDOG gyerekeket? – hangzik a Felelős Szülők Iskolája mottója. Pszichológusok, orvosok, tanárok által készített cikkekkel, edukációs videókkal és természetesen eseményekkel próbáljuk meg a kérdést megvilágítani Szülők és Pedagógusok számára egyaránt.

www.felelosszulokiskolaja.hu

GRUND 2022 - Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Szuper Szülő vizsga a Felelős Szülők Iskolája standján

Mi okozza a legnagyobb nehézséget Neked a szülőségben? Követed-e a saját szüleid nevelési elveit? Szüksége van-e a gyermekednek fejlesztésre, felkészítésre? Hogyan erősíted a bizalmat a gyermeked és közted? Hogy alakul Nálatok a offline-online háziszabály? Milyen kihívásokkal nézel szembe mostanában a családban?

Tanulsz-e,  olvasol-e neveléssel kapcsolatosan?

Ilyen és hasonló kérdésekre adott válaszokkal „vizsgázhatsz” nálunk, a Felelős Szülők Iskolája szakértőinél, de nyugi, nincs rossz kérdés, ahogy nem azonos a válasz sem. Segítünk megtalálni a boldog család receptjét a Te saját közreműködéseddel. Gyere és teszteld le magad a Szuper Szülő vizsgán péntek-szombat-vasárnap!

www.felelosszulokiskolaja.hu

Sweet Escape – vetélkedőszoba

Szereted a logikai játékokat? Szabadulószobás fejtörők és interaktív nyomógombos kvízjáték élőben a Sweet Escape szabadulószoba és vetélkedőszoba csapatától! Fejtsd meg a furfangos feladványokat, vagy nyomd a kvízgombot, ha felismered az állatokat az orruk alapján! Izgalmas kikapcsolódás a Felelős Szülők Iskolája standján péntek délután és vasárnap délelőtt! Ne hagyd ki!

Kedvcsináló cikk: Elképesztően élménydús budapesti osztálykirándulás gyorsan és könnyedén megszervezve! – Felelős Szülők Iskolája (felelosszulokiskolaja.hu)

Sweet Escape szabadulószoba

Aromaterápiás játékok

A terápiás minőségű olajesszenciák a gyerekek kedvencei, mert az illat elvarázsolja őket, miközben észrevétlenül támogatja egészségüket. Egyszerre hatnak a fizikai testre, de a lélekre is. Gyors változást érhetünk el szorongás, tanulási nehézségek, alvásproblémák, immunerősítés, légutak támogatása, emésztési problémák kapcsán egyaránt. Egy biztonságos és természetes egészségmegőrző és támogató lehetőség a gyerekes családok számára.

Az aromaterápiás játéksarokban természetes esszenciák párolognak majd, ami mellett illatos gyógynövény kvízt játszhatnak, üvegpiramist építhetnek, memóriajátékkal tölthetik idejüket és  illattotó várja a kicsiket és nagyokat egyaránt. A szülők próbára tehetik tudásukat az illatokkal és azok hatásával kapcsolatban szombaton és vasárnap a Felelős Szülők Iskolája standján.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Szeretettel várunk a Felelős Szülők Iskolája Élményszigeten a KidExpo hétvégén április 29 – május 1. között!

Addig is iratkozzatok fel az ingyenes hírlevélre, hogy elsőkézből kapjatok információt a legizgalmasabb és vidámabb nyári programokról, amit a Szülőknek és a Tanároknak egyaránt ajánljunk.