Elképesztően élménydús budapesti osztálykirándulás gyorsan és könnyedén megszervezve!

Sweet Escape vetélkedőszoba

Idén nincs időd a szervezéssel foglalkozni, újdonságok után kutakodni? Semmi gond! Egyetlen e-mail megírásával pikk-pakk kész is akár egy félnapos élményprogram! Izgalmas szabadulós játék, vicces kvíz vetélkedő és szabadtéri kincskereső játék akár dupla osztály (50-60 fő) részére, és ami a legjobb, mindezt egy helyszínen megvalósítva!

A budapesti Sweet Escape szabadulószoba- és kvízbázisán rengeteg élmény, nevetés és sikerélmény várja a gyerekeket! Újabb érv, hogy mindhárom élményprogram, játék közben, fejleszti a diákok egyes kompetenciáit, erősödik a csapatszellem, és összekovácsolódik az osztály!

Egyszerű szervezés

Nincs szükség több céggel egyeztetni, nincs szükség az utazást, a közlekedést bonyolítani. Kíméljétek meg magatokat az éjszakába nyúló e-mailezgetésektől, vagy a városban való ide-oda utazgatásoktól. Megérkeztek hozzánk és egy helyen van mindhárom programunk, melyek akár kedvezményes pizzázással, grátisz sütizéssel is kiegészíthetőek.

Vetélkedőszoba, interaktív vicces kvízjáték

Bezsebelhető sikerélmények és rengeteg nevetés! Na, itt aztán veszettül jó a hangulat és nagyon jól érezzük magunkat! A tréfás témakörök, ahol például állatokat kell felismerni az orruk alapján, vagy épp édességeket csomagolásuk nélkül, garancia arra, hogy szakad az egész osztály a röhögéstől. Nem mellesleg a profi kvízrendszer rádiófrekvenciás nyomógombjait mindig nagy izgalommal tartják a mancsukban a gyerekek, és nyomkodják ezerrel, ha tudják a helyes választ. Befogadóképesség 30-32 fő, már 8 éves kortól ajánlott, játékidő 60 perc. Vetélkedőszoba

Sweet Escape vetélkedőszoba

Családbarát szabadulószobák már 10 éves kortól

Szellemi kihívás és csapatmunka! Semmi ijesztgetés, semmi horror, nálunk a fókusz a furfangos fejtörőkön van! Egy egész osztály egyszerre tud játszani, 4 szabadulószobánkban, kisebb csapatokban. 60 perces küldetések, melyekben a diákok egymásra támaszkodva logikai feladványokat, és kisebb ügyességi feladatokat oldanak meg a szobában található kellékek, vagy információk segítségével. Befogadóképesség 30-32 fő, már 10 éves kortól ajánlott, játékidő 60 perc. Szabadulószoba gyerekeknek

Sweet Escape szabadulószoba

Szabadtéri kincskereső játék már alsósoknak is

Rohangálás a jó levegőn! Szabadulószoba- és kvízbázisunkkal szemben a csodálatos Orczy Kert ad otthont kincskereső játékunknak. Egy teljes osztály tud részt venni a kalandon, melyben saját kincskereső térképpel nyomoznak különböző tárgyak után a csapatok, míg ki nem bírják nyitni a kincsesládikánkat. Tolvaj a Varázserdőben felfedezős játékunk átlagos időtartama 75 perces, befogadóképessége 30-32 fő, már 7 éves kortól ajánlott. Kincskereső játék

Osztálypénz kímélő árak!

Diákkedvezményeink igénybevételével szolgáltatásaink pénztárcabarát átlagára 1500 Ft/diák. Pedagógusok, felnőtt kísérők számára a programok díjmentesek.

Félnapos budapesti osztálykirándulás

Mindhárom szolgáltatásunk önmagában is megállja a helyét egy osztálykirándulás vagy egy nyári tábor külsős programállomásaként, de kombinálva őket, egy helyszínen lehet megvalósítani egy nagyon színes, és rettenetesen élménydús akár 3 játékkörös, 4-5 órás osztálykirándulós diákprogramot.

Sweet Escape szabadulószoba

Szeretnél még többet megtudni az osztálykirándulási lehetőségeinkkel kapcsolatban?

Írj nekünk tervezett dátumot, létszámot és már küldjük is a programajánlatainkat 🙂
Ajánlatkérés

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022