KÖSZI DRÁMATÁBOR

drámatábor

KÖSZI DRÁMATÁBOR

A KÖSZI Drámatábort 10 éve szervezem nyaranta középiskolás fiataloknak, 14-18 éveseknek. A legjobb visszajelzés, ha a szülők azt mondják, egy másik, egy kiegyensúlyozottabb, önbizalommal kisimult gyermeket kapnak vissza.

A 8 nap alatt észrevétlenül elkezdenek alkotni, együtt játszani, átélni a fiatalok. A tábor végén az improvizálások, jelenetkészítések, csapatjátékok által elkészítünk egy darabot, melyet a szülőknek bemutatunk a táborzárón. És persze napi 5x étkezés mellett sportolni is lehet 🙂

A tábor: 65 000 Ft. A Gödöllói Waldorf Iskolába az odautazás egyénileg történik.

Bárkinek kérdése van, írjanak, hívjanak!

szalcser@gmail.com vagy 309415-966

Szalai Kriszta, színművész, rendező

Köszi Drámatábor

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022