Önismereti és önbizalomfejlesztő tábor Keszthelyen

önismereti tábor Keszthely

Önismereti és önbizalomfejlesztő tábor Keszthelyen

5 napos nyári táboraimat felső tagozatos gyerekeknek szervezem.

(Olyan gyerekek jelentkezését várom, akik  már elvégezték az ötödik osztályt.)

Családias jellegű, legfeljebb 6-7 fős tábort tervezek, aminek az a célja, hogy a gyerekek ráismerjenek saját értékeikre, jobban megismerjék önmagukat, képességeiket. Agykontrollos elemeket is tanulunk,  kirándulunk, strandolunk, táncolunk, játszunk, bringázunk, időnként főzicskézünk.

Az ár magában foglalja a foglalkozásokat, felügyeletet, délelőtti gyümölcsfogyasztást, ebédet.

A tábor minden nap 9 órakor kezdődik és 16 órakor zárul.

Időpontok: 2022. július 4- 8.

Részvételi díj: 36.000 Ft/fő. (Ebből 20.000 Ft jelentkezéskor fizetendő.)

Testvérkedvezmény 1.000 Ft/fő.

A táborról a leírása és jelentkezés itt: https://gyermekagykontroll.hu/termek/gyermekagykontroll-tabor-keszthely-2022-07-05-agykontroll-onismeret/

E-mail: tihanyi.r@gmail.com

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022