Gyereknapi élményprogramok – Tesla autók, süti, játék, kreatív, felfedező-kísérletező foglalkozások, nevetés, ajándék

gyereknap 2021

Végre itt a tavasz, lehet találkozni, kapcsolódni! Ünnepeljünk együtt a gyereknap előnapján, május 29-én, szombaton 10-14 óra között egy izgalmas programokkal teli szabadtéri, mégis fedett családias kávézó teraszán, Bel-Budán.

Szeretettel várunk Minden Kicsit és Nagyot, a Felelős Szülők Iskolája Élménykommandója GYEREKNAPI MATINÉ PROGRAMJÁRA a Tranzit Café és a Tesladrive együttműködésével.

Tartsatok velünk, ha

• szeretnétek menő elektromos kocsiba – Teslába – ülni, kipróbálni a felfelé nyíló ajtókat, fotót készíteni?
  • szeretnéd kipróbálni, hogy miként tudnál manőverezni a mini Teslában? (140 cm-nél kisebb gyerekeknek építünk egy mini tesztpályát, ahol kipróbálhatják az ügyességüket.)
  • szabad téren játszani, kihívásokat teljesíteni, átkelni a képzeletbeli mocsáron részeg szemüvegben és rekord magasságú jengát építeni?
  • lávalámpát készíteni, vagy elektromossággal kísérletezni, vagy épp vulkán kitörést létrehozni, és megtanulni az épp otthon végezhető kísérleteket a felfedezések asztalánál?
  • alkotni, fesztivál hajpántot készíteni, vagy épp trendi pólószatyrot megalkotni a kreatív sarokban?
  • egy finom sütit enni és elkortyolni egy bambit vagy egy kávét elszürcsölni a teraszon, ahol épp a gyermeked játszik?

Milyen programokkal várunk?

gyerekeknek:

Tesla Model X elektromos autó bemutató, fotózkodás, interaktív előadás az elektromos autókról

Tesla for Kids programon lehetőség van a mini Tesla kipróbálására, manőverezésre, fotózkodásra

Tesla koncert minden egész órakor

Kreatív sarok – pólószatyor, fesztivál fejdísz készítés, festés, alkotás

Élményfeladatok, kihívások – mocsárjárás, bolondszemüveg, jenga

Felfedezések, kísérletek – lávalámpa készítés, elektromosságot bemutató kísérletek

Zsákbamacska – ajándék minden gyereknek

felnőtteknek:

Felelős Szülők Iskolája beszélgető sarok, jó tanácsokkal, kapcsolódással

Kinek?

6-14 éves gyerekeknek és gyermeklelkű felnőtteknek

Mikor?

május 29-én 10-14 óra között

Belépő:

A helyszínen tudtok belépőjegyet venni a programokra, mely magában foglalja a gyerekeknek szóló összes programot és fejenként egy szörpöt és süteményt. A gyerekek karszalagot kapnak, ami feljogosítja Őket a programon való részvételre.

Ár 1 gyerekre: 4000 Ft (ami a programokon való részvételt, sütit, üdítőt és egy zsákbamacska ajándékot tartalmaz)

Ár 2 gyerekre: 7000 Ft

A felnőtteknek nincs belépő, Ők á la carte tudnak fogyasztani a helyszínen.

Hol?

Tranzit Café, Budapest, Kosztolányi Dezső tér

A programon a gyerekek szülői felügyelettel vehetnek részt.

A programokon egyszerre max. 50 fő vesz részt, ezért a kérjük, hogy mihamarabb jelezzétek a részvételi szándékotokat a regisztrációs lap kitöltésével.

A program fedett szabad téren zajlik, ettől függetlenül mindent fertőtlenítünk folyamatosan.

A vonatkozó járványügyi szabályok betartását mindenkitől kérjük.

Az eseményről itt olvashattok: https://www.facebook.com/events/3879418255510024

Regisztráció itt: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5vh91NVZ9YfKIVJqBz24bzmqsr1MgjhOsehXNSC2XbiFZAQ/viewform

Nagy öröm, hogy ismét együtt lehetünk. Vigyázunk egymásra, mindenhol kézfertőtlenítőt használunk és az autókat is fertőtlenítjük minden használat, fotózkodás után is.

Szeretnénk ismét élményeket, jó élményeket ajándékozni Nektek!

Boldog Gyermeknapot, reméljük, hogy találkozunk ÚJRA!