Építsetek LEGO madáretetőt!

A hideg hónapok beköszöntével nem csak mi, hanem a ház körüli vadállatok is kezdenek fázni. Ha gyerekek is vannak a háztartásban, kiváló közös program lehet, ha madáretetőt építetek – pláne, ha mindezt LEGO kockákból teszitek!

A Gyerekkel.com oldalán megint valami nagyon jót találtunk nektek! Madáretető LEGO kockákból! Építsétek meg, biztos, hogy a ti etetőtök lesz a legegyedibb a környéken!

A legtöbbünknek biztos, hogy több száz, – ha nem ezer kis darab építőelem van otthon. A LEGO-ban az a jó, hogy az alkotásnak tényleg csak a képzelet szab határt!

LEGO a fán

Mondanunk sem kell, hogy a gyerekek imádják az ilyen kreatív ÉS hasznos feladatokat, a legnagyobb örömmel fognak építkezni! A LEGO vízálló és viszonylag könnyű, így az elkészült etetőket néhány madzag segítségével akár egy faágra is könnyedén rögzíthetitek.

A közösen épített madáretető jóval érdekesebb boltban vásárolt társainál – így kiválóan alkalmas egy kis megfigyelésre is. Tartástok szemmel együtt az etetőt, és jegyezzétek fel, milyen madarak látogatnak el hozzátok!

Még több nagyszerű ötletet a gyerekkel.com oldalon találtok!

Borítókép és videó: gyerekkel.com