Háziasszonyok kezének megmentője

Mosogatás, mosás, házi munka és a téli hideg, szél is ellensége a háziasszonyok kézfejének. Tél vége felé annyira kiszáradhat a kézfej, hogy akár berepedezhet, égő, szúró érzéssel jelzi, ápolásra van szüksége. Ekkor jön a kevesek által ismert és alkalmazott csodakezelés, a parafinos kézápolás, mely alig félórás kényeztető szolgáltatásává újjávarázsolja repedezett, ki- és elhasznált kezünket. Érdemes szakemberhez fordulni, hogy a kívánt hatást elérjük. Mi a Sas hegyen, a Glamour Buda Szépségszalonban, jártunk, ahol nemcsak szép, de kedves környezetben teszteltük a parafinos kézápolás szolgáltatását.

Kézmosás éjjel-nappal

Ez nem meglepő, hiszen ebben a téli influenza szezonban, még többet is mossunk kezet, hogy fertőtlenítsünk. Ez egyfelelő helyes, mert kisebb a fertőzés veszélye, de szárít is, nagyon. Hiába krémezzük a kezünket, szinte óránként, mégsem jut be a megfelelő tápanyag. Ezért lehet megoldás erre a parafinos kézápolás, melyet csak szakember végezhet.

Hogyan is működik a parafinos kézápolás?

Tápanyagokban gazdag krémmel kenik be a kezünket, majd ezt követően, hogy a bőr megfelelően mély rétegeibe juttassák be a hatóanyagokat a felhevített parafin kellemes, langyos, – leginkább a méz állagához hasonló- folyadékban fogjuk többször is megmeríteni kezünket. Ez egy olyan filmréteget képez a bőrön, amely, mint egy rugalmas kesztyű, felveszi a kezünk formáját, befolyik az ujjak közé, a körömágyba és a körömre is és így a bőrünkbe zárja az értékes hatóanyagokat, vitaminokat.

Az alig félórás művelet hatékonyságát még egy kellemes, puha, meleg valódi kesztyű is növeli, melyet a „parafinos kesztyűre” húzunk fel.

A kezelés eredményeként nemcsak, hogy egész közérzetünk lesz sokkal jobb, hanem esztétikus lesz a kézfejünk is, a puhaság és ápoltság érzéséről nem is beszélve. A hatás akár hetekig is eltarthat, ha jó minőségű hatóanyagokat használ a kozmetikus és mi magunk is igyekszünk megóvni a kezünket a felesleges időjárási és háztartási körülményektől.

Szeretettel ajánljuk a Glamour Buda Szépségszalont, ahol nagy szakértelemmel, kedves kiszolgálással várják a háziasszonyokat, kismamákat, de akár az idősebb hölgyeket is. Aki kedvet kap, azt nem csak parafinos kézápolással, de teljeskörű manikűr, pedikűr szolgáltatásokkal tudják kiszolgálni.

Ne feledjük, a magunkra szánt idő, nem kidobott idő, hanem befektetés saját magunkba, amikor is saját magunk közérzetét, testi, lelki igényeit tudjuk kielégíteni.

A jólápoltság nem luxus, az ápoltság elvárás minden szülő felé.

Glamour Buda Szépségszalon

Budapest, Hegyalja út 65, 1124

Bejelentkezés: 06 30 838 4782

• alapító, ügyvezető