Vicces elszólások – anyukák mesélnek

kisfiú ül egy macskával a teraszon

Vicces elszólások – anyukák mesélnek

Sokan gyűjtjük szülőként gyerekünk vicces elszólásait. Ahogy nyiladozik az értelme és kezd kikristályosodni a személyisége, egyre karakteresebben formál véleményt erről-arról.

Anyukák meséltek az eletszepitok.hu oldal szerzőjének.

Rohan az idő

– Kisfiam, ne hisztizz, nem vagy már kisbaba.

– Hát igen… Már nem vagyok olyan fiatal.

– Ha most kicsi vagyok, és megnövök, mikor leszek újra kicsi?

Ami elromolhat, az el is romlik

– Anya ennek a gyurkótnak (joghurt) már lejárt a tavaszisága.

Bók

Állatkertben. Ötéves lányom megállt a gorilla előtt és a következőket mondta, jó hangosan: „Anya, ez még nálad is nagyobb!”

Még több vicces idézet az eletszepitok.hu oldalon!