Játékos családi szombat a Millenárison

gyerekek - Millenáris

Játékos családi szombat a Millenárison

Örömteli családi szórakozás, koncertek és észrevétlen tanulás a Da Vinci Learninggel a Babante-Kölöknet találkozón, július 28án

Da Vinci Learning TV csatorna ismeretterjesztő műsorait már sokan ismerik és szeretik, ezúttal a képernyő két dimenziójából kilépve, július 28-án, a Babanet-Kölöknet családi szombaton tudományos-játékos foglalkoztatóval várják a kíváncsi gyerekeket és felnőtteket egyaránt a Millenárison. A már hagyományos családi happeningen több ezer kisgyerekes család vesz részt évről évre, a legkisebbeket Ringató foglalkozás, a táncoslábú nagyobbacskákat Katáng koncert és még számos érdekes családi program várja az érdeklődőket. A szülők homeopátiás vagy épp sport-nevelési tanácsadáson is részt vehetnek a Felelős Szülők Iskolája standjánál, ahol a tavasszal elkezdett olvasásnépszerűsítő kampányt is folytatják a szervezők.

A több helyszínes akadálypályákon gyűjthetnek érdemeket, pecséteket azok a gyerekek, akik szeretnék kiállni a hétpróbát, hogy elnyerjék jutalmukat. Ügyességi , logikai és okos feladatok sora vár a bátrakra. A Da Vinci Learning TV-csatorna standjánál a Tudományosjátékok csapata meghökkentő és érdekes játékai késztetnek gondolkodásra, aktivitásra; napelemes járművek, szélerőmű, vízzel működő járművek, elektromos készlet, zometool.

A szellemi kapacitásotok mérésére az Edupress.hu/tudasproba kérdőívek adnak választ, vajon elég felkészült vagy-e a hétköznapi tudományokból? És ha nem elégszel meg ennyivel, akkor akár minden nap ellátogathatsz a Da Vinci Learning oldalára, ahol tudomány receptekkel, kísérletekkel és friss műsorajánlóval várnak! Nézőink gyerekek, kamaszok és felnőttek egyaránt, napszaktól függően. Főműsoridőben az egész családot várjuk a képernyő elé: azt valljuk, hogy a közös ismeretszerzés, melyet a látottak megbeszélése követ, a lehető legnagyszerűbb nézői élmény, amiben részed lehet. A Da Vinci Learning izgalmas és inspiráló eseménnyé változtatja át a családi tévénézést.