Őrült JÓ VakáciÓ!

kisfiú bohóccal

Őrült JÓ VakáciÓ!

Gyermek rajz- és fotópályázat

Végre itt a nyár és a szünidő! Itt az alkalom a pihenésre, játékra, családostul vagy épp a frissen szerzett nyaralós barátokkal!

1. Örökítsétek meg a leghelyesebb megtörtént vagy elképzelt nyári pillanatot fényképen vagy rajzoljátok, fessétek, ragasszátok le egy A4 papírra! Minden érdekel minket, a tyúketetés vidéken, a Nagyinál, egy esős nyári nap családi játékai, a legjobb fagyis, vagy épp egy túlélő bicikli túra, vagy táboros csoportkép.  Jó emlékek, szép élmények!

Az alkotásokat töltsétek fel a Felelős Szülők Iskolája facebook profiljára.

(Persze ehhez először kedvelni kell az oldalt, azután lehet  a rajzokat, képeket  feltenni.)

1. népszerűsítsétek, osszátok meg barátaitok között a képet, oldalt és kérjétek meg Őket hogy szavazzanak!

A játék egészen augusztus végéig tart.

Minden hónapban, júniusban, júliusban és augusztusban is, a legtöbb szavazatot begyűjtő és a pályázat zsűrije által legjobbnak ítélt  fotót és rajzot a Móra Kiadó ajándék könyvcsomagjával, Bioderma kozmetikai csomaggal és Elevenparkos belépőjegyekkel jutalmazzuk.

Napsütéses szép nyarat kívánunk,