Ösztönösen vagy tudatosan vagy szülő? – a Nők Lapjában

kisfiú zongorázik

Ösztönösen vagy tudatosan vagy szülő? – a Nők Lapjában

Anyukák, kismamák és babát tervező párok vallanak a gyermekneveléssel kapcsolatos gondolataikról, elképzeléseikről és nehézségeikről  a Nők lapja eheti (május 18i) számában. A cikkben megszólalók a Tudatos Szülők Iskolájának tagjai, szervezői vagy épp csak nézői, akik a családi háttérről, a megváltozott szülői szerepekről és az Iskolában kapott hasznos útravalóról mesélnek.

A közel egy éve működő oktatási-nevelési program folytatódik, nyáron fotó és videopályázattal, ősszel pedig újabb hasznos előadásokkal, kövessenek minket a facebookon vagy hírlevélben!

A cikk teljes terjedelmében itt is olvasható.KLIKK!