Vidám táborok ismét a GRUNDon – Kids Club

Vidám táborok ismét a GRUNDon – Kids Club

logo_kidsclub_lcfclubs KICSIKiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

Tavaly már részt vettünk a Felelős Szülők Iskolája Grund rendezvényen országosan szerveződő nyelvi táborainkkal. Nagyon színvonalasnak találtuk a rendezvényt, ezért idén is bejelentkeztünk! Akik ellátogatnak a családi fesztiválra, azon belül is a Táborexpora, ízelítőt kapnak a franchise rendszerben működő nyelvi táboraink programjából. Standunkon a gyerekek feladatlapokat oldhatnak meg és angolul játszhatnak képzett klubvezetőinkkel. A nap folyamán a pódiumon is tartunk egy mini angol foglalkozást, ahová szeretettel várunk minden résztvevő kisgyereket!

A tanácsadásban, táboraink népszerűsítésében képzett franchise partnereink vesznek részt, akik szakértői az adott területnek.

A Fun Languages Hungary Nyelvoktató Kft. az LCF Clubs (UK) Ltd. magyarországi képviseleteként 1993-ban, hazánkban elsők között kezdte meg franchise rendszerben oktatni a 6 hónapostól 14 éves kisgyerekeket idegen nyelvekre.

Klubjainkban a négy nyelven (angol, francia, spanyol, német) történő egyedülálló és élményszerű nyelvelsajátítás mellett számos más módon, akár zenés torna vagy színjátszás, nyári táborok és klubrendezvények segítségével is gazdagíthatják a gyerekek nyelvi tudásukat! Professzionális oktatási anyagaink, lelkes és képzett tanáraink segítségével az LCF Clubs-os gyermekek az anyanyelvük elsajátításához hasonló, természetes módon találkoznak az idegen nyelvekkel.

Elsődleges célunk, hogy a gyerekek bátorító légkörű klubfoglalkozásainkon megszeressék az általuk választott idegen nyelvet és azon magabiztosan, örömmel tudjanak kommunikálni. A közös feladatoknak, sikerélményeknek és az önfeledt, barátságos légkörnek köszönhetően igyekszünk valódi közösséget biztosítani a klubtagok számára, hiszen az LCF Clubs filozófiájában kiemelt fontosságú, hogy klubtagjainknak sokkal többet nyújtsunk, mint egy nyelvtanfolyam!

A gyerekek játékos, vidám formában ismerkedhetnek meg az angol nyelvvel! Standunkon feladatlapokat oldhatnak meg, zászlót készíthetnek maguknak és apróbb meglepetéseket kapnak! Minden szülő számára, aki a helyszínen feliratkozik hírlevelünkre, táborainkból 500 forint kedvezményt biztosítunk.

további info: itt és itt

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.