„COVID NÉLKÜL” – Egy család vagyunk pályázat iskolás gyerekeknek

rajzpályázat

„COVID NÉLKÜL” – Egy család vagyunk pályázat iskolás gyerekeknek

A ZOOM Egyesület Magyarország területén és a határon túli magyar nyelvű általános iskolák, speciális intézmények /EGYMI/, krónikus beteg gyerekekért dolgozó alapítványok, egyesületek részére COVID NÉLKÜL címmel rajzokból, számítógépes grafikákból, kisfilmekből online kiállítást és versenyt szervez.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ:

2021.03. 30.

RAJZOK/FILMEK BEKÜLDÉSI HATÁRIDEJE:

2021.04.30.

EREDMÉNYHIRDETÉS:

2021.05. 15. – A család nemzetközi napján

A PÁLYÁZAT CÉLJA:

A Covid okozta frusztráció feldolgozása a gyerekekben, a családokban, ismeretterjesztés a pandémiával kapcsolatban, az idősek védelme fontosságának hangsúlyozása, beszélgetés a Covid elleni védekezés prioritásáról és annak formáiról.

DÍJAZÁS:

FŐDÍJ: Három osztály gyermekei és az őket kísérő pedagógusok osztálykirándulásának támogatása egy ebédmeghívással

Felajánlója: Sástó Étterem

EGYÉB DÍJAK:

Tíz iskola részére „2021 HŐSEI” – EGY CSALÁD VAGYUNK cím odaítélése

Ötven gyermek munkájának értékelése egyenként 5000 Ft-os könyvvásárlási utalvánnyal

TUDNIVALÓK:

A nevezést – amelyről visszajelzést küldünk – a zoomegyesulet@gmail.com email-címre várjuk.

A rajzok, kisfilmek elküldését az intézmény/alapítvány/egyesület nevezésének elfogadását követően scannelve kérjük, pendrive-on, Google drive-on megosztva, vagy ugyancsak a zoomegyesulet@gmail.com email-címre.

A rajz vagy műalkotás feltöltése előtt KÖTELEZŐ a szülői hozzájáruló nyilatkozat feltöltése, a hozzájáruló nyilatkozat nélkül a gyerek/gyerekek alkotása nem szerepelhet a versenyben. A hozzájáruló nyilatkozatok eredeti példányát az iskola köteles megőrizni.

Letölthető segédanyag pedagógusoknak

Letölthető szülői hozzájárulás