Tuti tippek túléléshez, avagy: mindenki lehet Bear Grylls!

Ajándékozni bátorságot és felkészültséget is lehet: itt A legteljesebb túlélési kézikönyv  kalandoroknak, túrázóknak, a vadon szerelmeseinek, a kihívások megszállottjainak és mindenkinek, aki vagányabb a veszélynél.

Forrás: pixabay.com

Outdoor Life – Túlélési útmutató minden helyzetre
Felkészülni – Vigyázz – Túlélés!

Az Alexandra Kiadó gondozásában megjelent a Robert F. James – Rich Johnson szerzőpáros túlélési kézikönyve. 333 készség, amely segít túlélnünk a vészhelyzeteket – ígéri az alcím, és valóban, A legteljesebb túlélési kézikönyv legalább annyit segíthet baj esetén, mint Bruce Willis.

Eltévedünk az erdőben élelem és víz nélkül. Fegyveres támadóval szembesülünk az éjszaka közepén. El kell kerülnünk egy halálos tornádót. Noha ezekben a helyzetekben nem biztos, hogy életmentő, ha van nálunk egy vaskos könyv, a lapokról izgalmas olvasási élmény során magunkba szívott hasznos tudás minden körülmények között a segítségünkre lesz:

– A természetben. Az iránytű használatától a vadállatokkal való találkozásig elsajátíthatjuk, hogyan érvényesüljünk az erdőben, a sivatagban vagy akár a nyílt óceánon profi természetjárók módjára.

– Katasztrófahelyzetben. Legyen szó féktelen cunamiról vagy lángoló futótűzről, szörnyű dolgok nap mint nap történnek. Tanuljuk meg, mit kell tennünk, ha veszélyessé válik a helyzet. tulelesi_kk

– A nagyvárosban. Fegyverezzük fel magunkat a legújabb önvédelmi és otthonvédelmi taktikákkal, hogy sikeresen nézzünk szembe azokkal a fenyegetésekkel és veszélyekkel, melyek saját otthonunkban és az utcán leselkednek ránk.

A legteljesebb túlélési kézikönyv – 333 készség, amely segít túlélnünk a vészhelyzeteket

(The Ultimate Survival Manual)

James, Robert F.; Johnson, Rich

Alexandra Kiadó, 2016.