Ingyenes matematika képességmérés az első 200 diák számára!

PredicTeen - “Mumus lett a matek?"

Ingyenes matematika képességmérés az első 200 diák számára!

Ha neked sem mindegy, hogy gyermeked, diákod matek jegyei “csak görbüljenek”, akkor egy innovatív és online elérhető lehetőséget hoztunk számodra.

PredicTeen - “Mumus lett a matek?"Egy érdemjegyből önmagában sosem derül ki, hogy a tanuló igazából miért teljesített rosszul. Szülőként, pedagógusként támpontokat sem kapunk, hogy min kellene javítani, mik lehetnek az előforduló hibák rejtett okai.

Érdemes ezért a tapasztalható tanulási nehézségek mélyére ásni, megkeresni a rossz jegyek hátterében megbúvó valódi okokat!

Pontosan ebben segít a PredicTeen – “Mumus lett a matek?” képességmérő tesztsora, ami a matematika képességek teljeskörű vizsgálatát tűzte ki céljául.

A teljesen magyar fejlesztésű képességmérő szolgáltatás most az első 200 regisztráló diák számára ingyenes mérési lehetőséget biztosít. A megoldás alkotói még a végső piacralépést megelőzően nagy létszámban kívánják ellenőrizni, hogy módszertanuk releváns javaslatokat tesz majd a tesztsorokat kitöltő diákok számára.

Ha szeretnéd, hogy gyermeked, tanítványod az első 200 diák között legyen, akik ingyen kaphatnak objektív visszajelzést matematika képességeikről, akkor kattints és regisztrálj az alábbi linken: https://predicteen.hu/matek/

PredicTeen - “Mumus lett a matek?"