Kong a bongó – zenés tábor

Kong a bongó zenés tábor

Kong a bongó – zenés tábor

Péteken a Ki mit tud?-on bemutathatod, mit tanultál a héten, garantált sikerben lehet részed, hiszen nálunk minden produkciónak jár a vastaps!
Lesz még hangszerkészítés, fagyizás, pizzázás, játszóterezés, Just Dance party, és rengeteg közös játék!

Időpontok:
1. turnus: 2022. június 27. – július 2.
2. turnus: 2022. július 11. – 15.
3. turnus: 2022. július 18. – 22.

Korosztály: 6-12 év (első osztályos kortól várjuk a gyerekeket)

Táborvezető: Sipos Eszter

Tölts velünk egy izgalmas hetet a különleges hangszerek világában és éld át velünk a közös zenélés örömét!

A táborban való részvételhez semmilyen hangszeres előképzettségre nincs szükség.

Kipróbáljuk a dorombot, a didjeridoot, a derbukát, a zenélő íjat és még rengeteg más hangszert is.

REGISZTRÁCIÓ: https://forms.gle/UTct6fbbVLw8UBzi7

Kong a bongó zenés tábor

Regisztrációs díj: 5000 Ft

Maximális létszám: 25 gyermek/turnus

A tábor napközis jellegű, naponta 8-tól 16 óráig tart.

Madla Anett, szervező: 0676/486616
info@hangszergyujtemeny.hu

Ár: 32.000 Ft/gyermek
Testvéreknek: 30.000Ft/gyermek

A tábor díja magában foglalja az ebédet és a programok díját.

Facebook esemény

Nézzétek meg a videót!

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022